AZ Kotvení

Specializovaná prodejna kotevní techniky, nastřelování a spojovacího materiálu

AZ-Kotven Brno

VŠE CO POTŘEBUJETE, OD A DO Z

Hlavní činností naší firmy je prodej kvalitní kotevní techniky a nářadí od firem Fischer, Spit, Diager, Mungo, Paslode, Rawlplug a dalších, určené jak pro profesionální použití ve stavebnictví a jím příbuzných oborech, tak i pro běžné domácí použití. Naší prioritou je rychlá dodávka zboží přímo na stavbu dle potřeb našich zákazníků, včetně dostatečných zásob zboží k odběru přímo na prodejně. Stálým zákazníkům nabízíme množství výhod a zajímavé slevy.

V případě potřeby Vám na základě našich dlouholetých zkušeností v oboru rádi pomůžeme při výběru optimálního způsobu kotvení.

Prodáváme a půjčujeme plynové a nábojkové nastřelovací přístroje, které Vám ušetří čas a tím i finanční prostředky při využití v mnoha aplikacích připevňování do betonu, oceli a dřeva od přistřelování střešních latí, trapézových plechů až po opláštění budov. Všechny tyto přístroje Vám při odběru spotřebního materiálu bezplatně zapůjčíme.

Budeme rádi, když z naší prodejny budete odcházet spokojeni a rádi uvítáme podněty, které přispějí ke zkvalitnění naší práce a tím i Vaší spokojenosti.

Za firmu A-Z KOTVENÍ
 Jaromír Filouš

AZ Kotvení Brno

 

Vyhrazené parkování pro naše zákazníky přímo u prodejny !

 

 

Kontakty:


Tel / fax: 543 210 920
e-mail: filous@azkotveni.cz
Tel: 605 808 539
Otevírací doba: Po-Pá 7:30 - 16:00
Prodejna: Úvoz 26, Brno
IČO: 75610001

 

V naší prodejně lze platit platební kartou.

 

 

AZ Kotvení Brno